Zasady Diety

Schudnij skutecznie już Teraz!

 • __POLECAM:__

  Mezczyzna od A do Z

  Książka ujawniająca działanie psychiki mężczyzny. Poznasz go, zrozumiesz go, staniesz się dzięki niej lepsza i stworzysz harmonijny związek, bez stresu, który jak wiesz jest wrogiem odchudzania. Warto się z nią zapoznać!

 • Bardzo dobra książka, jedna z najlepszych jakie przeczytałem. Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się ze szczegółami...

 • Jeżeli stosujesz suplementy lub masz zamiar jakiś zakupić, to ta publikacja jest dla Ciebie. Warto się z nią zaznajomić, by dokonywać mądrych zakupów.

 • Bardzo interesująca książka, objaśniająca tematykę anatomii, zdrowego odżywiania i odchudzania. Autor w bardzo prosty sposób przedstawia wiele procesów zachodzących w naszym ciele.

 • Druga cześć polecanej wyżej książki, razem tworzą całość. Pozycje te powinny się znaleźć w prywatnej biblioteczce każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i figurę.

O MNIE

Jak To Wszystko Się Zaczęło?

Witam!

Nazywam się Darek Miko, swoją przygodę z dietetyką rozpocząłem około roku 2005/06, kiedy to chodząc na siłownię byłem zainteresowany sposobem odżywiania, który by mi zagwarantował przyrost dobrej, jakości masy mięśniowej, świetną formę oraz zdrowie. Od tego czasu dziedzina ta bardzo mnie zainteresowała, więc zacząłem wszechstronnie się rozwijać i zagłębiać w tym temacie. Z czasem, gdy moja wiedza była już na tyle wystarczająca, że mogłem doradzać najbliższej rodzinie i znajomym, którzy liczyli się z moim zdaniem i stosując się do moich rad, odnosili dobre rezultaty, postanowiłem ją jeszcze bardziej zagłębić, zapisując się do szkoły o profilu „Specjalista Dietetyki”, którą ukończyłem w czerwcu 2010.

Moje liczne doświadczenia związane z dietetyką, a w szczególności z prawidłowym sposobem odżywiania, który zapewnia odpowiednią wagę dobre samopoczucie i zdrowie oraz świetną formę i zgrabną sylwetkę, są na tyle sprawdzone i skuteczne, że postanowiłem podzielić się ta wiedzą pisząc blog. Uważam, że moja wiedza, którą ciągle poszerzam oraz moje doświadczenia przydadzą się wielu osobom, które mają problem z pozbyciem się nadmiaru kg oraz tym, którzy szukają konkretnej, praktycznej, sprawdzonej i fachowej porady w jednym miejscu, nie mając przy tym czasu przeglądać wielu stron internetowych, na których nie zawsze można znaleźć wszystko na dany temat.

Cieszę się, że mogę pomóc, a przez to pośrednio przyczynić się do osiągnięcia sukcesu przez wiele osób:). Dzięki temu czuję się spełniony, dzieląc się całą moją wiedzą i nabytym doświadczeniem w zakresie żywienia, psychologii i biochemii żywienia oraz opracowywania różnorodnych diet.

W tym miejscu chciałbym dodać, że wszelkie informacje z mojego bloga, wprowadzane przez Was w życie powinny być przemyślane, dostosowane i odpowiednio dopasowane do waszych indywidualnych potrzeb i możliwości, gdyż każdy organizm jest swojego rodzaju indywidualnością i wymaga specyficznego podejścia. Dlatego czytaj, analizuj, a w razie potrzeby zapytaj;)

Pisząc tego Bloga postaram się najlepiej jak tylko potrafię przekazać całą moją wiedzę, w bardzo prosty i przejrzysty sposób, dzięki czemu można będzie ją zastosować od pierwszego momentu bez problemów i wątpliwości. Chętnie przyjmę propozycje oraz sugestie, odnośnie informacji, które według was powinny się znaleźć na moim blogu. Wszelkie prośby proszę kierować bezpośrednio do mnie, w tym celu zapraszam do działu kontakt. Jednocześnie zachęcam do wspólnej dyskusji oraz komentowania postów już opublikowanych. Zapraszam do naprawdę ciekawej lektury;)

Reklamy

Komentarze 3 to “O MNIE”

 1. Iwon said

  Przeczytałam kilka porad na temat prawidłowego odrzywiania się oraz jak zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

 2. Iwon said

  Przeczytam wszystko na tym blogu na temat Odchudzaania gdyż mnie zainteresowała tematyka zdrowego stylu życia.
  Napewno zachęcę przyjaciół do odwiedzin bloga, w którym można dowiedzieć się o wielu ciekawych metodach poprawy kondycji.

 3. Darek Miko said

  Warto się zaznajomić ze wszystkimi wpisami, co na pewno przybliży i to bardzo tematykę odchudzania;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s