Zasady Diety

Schudnij skutecznie już Teraz!

 • __POLECAM:__

  Mezczyzna od A do Z

  Książka ujawniająca działanie psychiki mężczyzny. Poznasz go, zrozumiesz go, staniesz się dzięki niej lepsza i stworzysz harmonijny związek, bez stresu, który jak wiesz jest wrogiem odchudzania. Warto się z nią zapoznać!

 • Bardzo dobra książka, jedna z najlepszych jakie przeczytałem. Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się ze szczegółami...

 • Jeżeli stosujesz suplementy lub masz zamiar jakiś zakupić, to ta publikacja jest dla Ciebie. Warto się z nią zaznajomić, by dokonywać mądrych zakupów.

 • Bardzo interesująca książka, objaśniająca tematykę anatomii, zdrowego odżywiania i odchudzania. Autor w bardzo prosty sposób przedstawia wiele procesów zachodzących w naszym ciele.

 • Druga cześć polecanej wyżej książki, razem tworzą całość. Pozycje te powinny się znaleźć w prywatnej biblioteczce każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i figurę.

MAPA BLOGA

Poniższy opis powinien zdecydowanie ułatwić nawigacje po blogu aktualnym jak i nowym czytelnikom. Prowadzę tego bloga dopiero od kilku miesięcy (od lipca), mimo to już teraz można tutaj znaleźć wiele ciekawych i przydatnych informacji w wielu kategoriach.

 • Ciekawostki – w tej kategorii znajdziesz wiele ciekawych informacji z dziedziny odżywiania, odchudzania i wielu pokrewnych zagadnień.
 • Od Autora – tutaj zamieszczam ważne nowe informacje związane z blogiem i z jego rozwojem oraz wiele interesujących faktów, z którymi naprawdę warto się zaznajomić.
 • Przydatne przepisy – ta kategoria, zawiera wiele dietetycznych przepisów, zarówno dla osób na ścisłej diecie, jak i tych bardziej wybrednych, każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdziesz tutaj między innymi przepis na swojski chleb lub zdrową kawę.
 • Zasady Diety jeżeli chcesz poznać sztukę tworzenia diet, wiedzieć na podstawie, jakich okoliczności ustalać swoje zapotrzebowanie kaloryczne, jak manipulować kaloriami, jakie produkty w niej uwzględnić, a jakich raczej unikać ze względu na ich szkodliwe działanie, oraz wiele innych zagadnień związanych z opracowywanie własnej diety, to zapraszam tutaj. Dział ten jest stale aktualizowany i zamieszczam w nim coraz to nowe, przydatne informacje. Więc studiując ten dział, powinnaś bez większych problemów być w stanie opracować swoją pierwszą zdrową dietę odchudzającą lub jakąkolwiek inną.
 • Ćwiczenia fizyczne – natomiast, jeżeli interesuje Cię szczegółowy opis ćwiczeń fizycznych na poszczególne partie mięśniowe, przykładowe plany treningowe lub inne zagadnienia związane z aktywnością fizyczną, to naturalnie znajdziesz je tutaj.

Każdy powyższy dział stale się rozwija, więc można będzie z czasem znaleźć na nich więcej nowych informacji, także każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Przy czym można także skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się w prawym menu i znaleźć interesujące Cię informacje. Serdecznie, więc zapraszam do ciekawej lektury.

Blog aktualnie jest prowadzony pod nowym adresem, wejdź na niego klikając tutaj.

Reklamy