Zasady Diety

Schudnij skutecznie już Teraz!

  • __POLECAM:__

    Mezczyzna od A do Z

    Książka ujawniająca działanie psychiki mężczyzny. Poznasz go, zrozumiesz go, staniesz się dzięki niej lepsza i stworzysz harmonijny związek, bez stresu, który jak wiesz jest wrogiem odchudzania. Warto się z nią zapoznać!

  • Bardzo dobra książka, jedna z najlepszych jakie przeczytałem. Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się ze szczegółami...

  • Jeżeli stosujesz suplementy lub masz zamiar jakiś zakupić, to ta publikacja jest dla Ciebie. Warto się z nią zaznajomić, by dokonywać mądrych zakupów.

  • Bardzo interesująca książka, objaśniająca tematykę anatomii, zdrowego odżywiania i odchudzania. Autor w bardzo prosty sposób przedstawia wiele procesów zachodzących w naszym ciele.

  • Druga cześć polecanej wyżej książki, razem tworzą całość. Pozycje te powinny się znaleźć w prywatnej biblioteczce każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i figurę.

Poznaj ten Niezwykły Film!

Posted by Darek Miko w dniu Październik 8, 2011

Ostatnio pewna osoba przypomniała mi o filmie, który oglądałem jakiś czas temu. Pamiętałem, że był to niesamowity film, który sprawiał, że od razu chciało mi się szybciej i sprawniej realizować wszelkie pomysły i przedsięwzięcia. Postanowiłem więc zobaczyć go kolejny raz i tak jak się spodziewałem zadziałał tak samo jak za pierwszym razem. Dzięki niemu każdego dnia mam większą motywację do działania i życia pełnią życia.

Mowa oczywiście o filmie „the Secret”, widziałem także wersję książkową w jednej z księgarń, ale uważam, że film oddziałuje bardziej na nasz umysł dzięki świetnej obsadzie, efektom dźwiękowym oraz bogatemu przekazowi.

Gorąco zachęcam do jego obejrzenia, by spojrzeć jeszcze raz na otaczający nas świat i rządzące nim prawa z nowej perspektywy.

Film niestety został usunięty przez użytkownika, więc jest obecnie niedostępny. Jak tylko się pojawi to wstawię aktualny link do filmu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s