Zasady Diety

Schudnij skutecznie już Teraz!

  • __POLECAM:__

    Mezczyzna od A do Z

    Książka ujawniająca działanie psychiki mężczyzny. Poznasz go, zrozumiesz go, staniesz się dzięki niej lepsza i stworzysz harmonijny związek, bez stresu, który jak wiesz jest wrogiem odchudzania. Warto się z nią zapoznać!

  • Bardzo dobra książka, jedna z najlepszych jakie przeczytałem. Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się ze szczegółami...

  • Jeżeli stosujesz suplementy lub masz zamiar jakiś zakupić, to ta publikacja jest dla Ciebie. Warto się z nią zaznajomić, by dokonywać mądrych zakupów.

  • Bardzo interesująca książka, objaśniająca tematykę anatomii, zdrowego odżywiania i odchudzania. Autor w bardzo prosty sposób przedstawia wiele procesów zachodzących w naszym ciele.

  • Druga cześć polecanej wyżej książki, razem tworzą całość. Pozycje te powinny się znaleźć w prywatnej biblioteczce każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i figurę.

Woda Strukturowana – Najlepsza z Możliwych

Posted by Darek Miko w dniu Styczeń 18, 2011

Każdy z nas wie jak ważne jest picie w ciągu dnia odpowiedniej ilości wody i różnego rodzaju płynów, ważna jest nie tyle jej ilość, co jakość. Woda strukturowana, bo o niej mowa, naturalnie występuje w przyrodzie w owocach, warzywach i roztopionym lodzie.

Jest ona bardzo dobrze przetwarzana i przyswajana przez nasz organizm, doskonale go nawadnia, oczyszcza z martwych komórek i toksyn, co stanowi dobrą profilaktykę anty nowotworową. Woda strukturowana posiada dokładnie taki sam skład jak woda znajdująca się w naszych komórkach, dzięki czemu wpływa m. in. na redukcję zmarszczek i dłuższe zachowanie młodości, także poprzez fakt, że organizm nie traci energii na jej przetwarzanie.

Sposób przygotowania wody strukturowanej w warunkach domowych:

Do jej przygotowania będziemy potrzebowali jedynie wodę z kranu lub butelkowaną.

Dowolną ilość wody stawiamy na piecu, aż do zagotowania, następnie czekamy, aż woda ostygnie, w tym czasie pozbywamy się z niej chloru, który w ciągu kilku godzin po prostu się z niej ulotni.

Gdy nasza woda ostygnie, to wkładamy ją na 2-3h do zamrażarki, tak by zamarzła. Następnie wyciągamy i pozostawiamy do roztopienia. Powstała woda posiada właściwości wody strukturowanej.

Już jedna szklanka dziennie działa bardzo korzystnie na nasz organizm, dlatego warto do swojego menu oprócz różnych napojów wprowadzić także właśnie wodę strukturowaną, aby w jeszcze lepszy sposób wpływać na poprawę własnego zdrowia i zdrowia najbliższych;)

Wpis ten powstał na podstawie informacji zawartych w książce Michała Tombaka „Droga Do Zdrowia”, którą to serdecznie polecam każdemu, gdyż naprawdę warto ją przeczytać i to nie jeden raz ;d

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s