Zasady Diety

Schudnij skutecznie już Teraz!

  • __POLECAM:__

    Mezczyzna od A do Z

    Książka ujawniająca działanie psychiki mężczyzny. Poznasz go, zrozumiesz go, staniesz się dzięki niej lepsza i stworzysz harmonijny związek, bez stresu, który jak wiesz jest wrogiem odchudzania. Warto się z nią zapoznać!

  • Bardzo dobra książka, jedna z najlepszych jakie przeczytałem. Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się ze szczegółami...

  • Jeżeli stosujesz suplementy lub masz zamiar jakiś zakupić, to ta publikacja jest dla Ciebie. Warto się z nią zaznajomić, by dokonywać mądrych zakupów.

  • Bardzo interesująca książka, objaśniająca tematykę anatomii, zdrowego odżywiania i odchudzania. Autor w bardzo prosty sposób przedstawia wiele procesów zachodzących w naszym ciele.

  • Druga cześć polecanej wyżej książki, razem tworzą całość. Pozycje te powinny się znaleźć w prywatnej biblioteczce każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i figurę.

Nowy Rok – Nowe Zmiany:)

Posted by Darek Miko w dniu Styczeń 3, 2011

Nadszedł nowy rok, wszystkie niepowodzenia i słabości mamy już za sobą, właśnie teraz jest najlepsza okazja, aby (jeżeli jeszcze tego nie zrobiliśmy) zacząć wprowadzać zmiany w sposobie odżywiania.

Wiele osób ma słabą wolę i w ciągu roku nie doświadczając żadnego impulsu nie robi nic, aby zmienić cos w swoim życiu, dla kogoś takiego nawet wiedza o tym, że zmiana nawyków odżywiania może poprawić jego ogólny stan zdrowia, niezbyt mocno przemawia. Dlatego właśnie dla takich osób przychodzi z pomocą nowy rok i postanowienia z nim związane. Jest to okres, w którym zamykamy dany rozdział naszego życia i rozpoczynamy kolejny i to właśnie, dlatego jest dobry moment na pełną mobilizację i koncentrację sił na osiągnięciu wymarzonego celu, np. redukcji wagi.

Jeżeli ktoś nie jest w stanie od razu zmienić swojego sposobu odżywiania, proponuję następujący sposób (kolejność dowolna). W pierwszym tygodniu zrezygnować ze słodyczy, w drugim ze smażonych potraw, w trzecim rozpocząć aktywność fizyczną, w kolejnym ograniczyć sól, w jeszcze następnym podwoić ilość zjadanych warzyw, itd. Bardzo ważne jest, aby robić małe kroki, jeżeli nie jesteśmy wystarczająco silni, aby zrobić jeden duży krok. W ten sposób będziemy w stanie sobie poradzić z małymi wyzwaniami, co będzie nas automatycznie motywowało do wprowadzania dalszych zmian. Z kolei obserwowanie postępów w redukcji wagi, jeszcze bardziej nas zmotywuje do trzymania się nowych reguł.

Trzeba być dobrych myśli, bo możecie być pewni, że gdy będziecie się zdrowo odżywiać, dużo się ruszać i gdy wyeliminujecie wszelkie niezdrowe pokarmy, to wasz organizm podziękuje wam za to unormowaniem masy ciała i poprawą stanu zdrowia, możecie być tego pewni, jest to naturalna kolej rzeczy i nic temu nie stanie na przeszkodzie. Wystarczy się trzymać swoich postanowień, a wszystko się ułoży po waszej myśli.

W tym miejscu chciałbym życzyć wszystkim powodzenia w dążeniu do celu, no i oczywiście jego osiągnięcia:) I jeszcze raz do siego roku;)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s