Zasady Diety

Schudnij skutecznie już Teraz!

  • __POLECAM:__

    Mezczyzna od A do Z

    Książka ujawniająca działanie psychiki mężczyzny. Poznasz go, zrozumiesz go, staniesz się dzięki niej lepsza i stworzysz harmonijny związek, bez stresu, który jak wiesz jest wrogiem odchudzania. Warto się z nią zapoznać!

  • Bardzo dobra książka, jedna z najlepszych jakie przeczytałem. Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się ze szczegółami...

  • Jeżeli stosujesz suplementy lub masz zamiar jakiś zakupić, to ta publikacja jest dla Ciebie. Warto się z nią zaznajomić, by dokonywać mądrych zakupów.

  • Bardzo interesująca książka, objaśniająca tematykę anatomii, zdrowego odżywiania i odchudzania. Autor w bardzo prosty sposób przedstawia wiele procesów zachodzących w naszym ciele.

  • Druga cześć polecanej wyżej książki, razem tworzą całość. Pozycje te powinny się znaleźć w prywatnej biblioteczce każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i figurę.

Kolejne Ćwiczenie Pomocne, w Kształtowaniu Mięśni Klatki Piersiowej

Posted by Darek Miko w dniu Październik 26, 2010

Ostatnio wspominałem o pompkach, które to są podstawowym ćwiczeniem aerobowym pomocnym w rozwoju wytrzymałości i wyglądu klatki piersiowej. Dzisiaj wspomnę o ćwiczeniu, które raczej powinno się stosować, jako uzupełnienie treningu na klatkę piersiową. Mianowicie mowa jest o spinaniu mięśni klatki piersiowej, a wykonuje się je w następujący sposób:

Stojąc prosto, na wdechu, składamy dłonie jak do modlitwy, zaciskamy je i staramy się trzymać łokcie jak najbardziej z przodu. Dłonie mocno dociskamy do siebie, jednocześnie mocno napinając mięśnie klatki piersiowej i wydychając powietrze. Jedna powtórzenie trwa, aż do momentu całkowitego wypuszczenia powietrza z płuc.

Ćwiczenie to jak już wspomniałem, dobrze komponuje się, jako uzupełnienie na treningu mięśni piersiowych, jako dodatek, np. pomiędzy seriami innych ćwiczeń lub także można je wykonywać w ciągu dnia, kiedy nam się o tym przypomni, oczywiście na uboczu, żeby nikt nas nie posądził o jakieś dziwne praktyki:P Ilość serii jest dowolna, więc róbcie tyle ile uważacie za słuszne, ale bez przesady, z wyczuciem;)

Osobą, którym zależy na kształtowaniu mięśni piersiowych, pomoże ono w lepszym zaznaczeniu środkowej części mięśni klatki piersiowej. A Panią, którym zależy na poprawie wyglądu swojego biustu powiem, że to ćwiczenie będzie także pomocne w podtrzymaniu piersi i lepszym ich wyglądzie (podobnie jak pompki), dlatego warto się z nim zapoznać i wprowadzić do swojego arsenału skutecznych i praktykowanych ćwiczeń, pomocnych w osiągnięciu lepszej sylwetki.

Warto przed jego wykonaniem się, choć trochę rozgrzać i rozciągnąć, wtedy będzie bardziej skuteczne i bezpieczne, gdyż żadnego ćwiczenia nie polecam robić bez wcześniejszego rozgrzania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s