Zasady Diety

Schudnij skutecznie już Teraz!

  • __POLECAM:__

    Mezczyzna od A do Z

    Książka ujawniająca działanie psychiki mężczyzny. Poznasz go, zrozumiesz go, staniesz się dzięki niej lepsza i stworzysz harmonijny związek, bez stresu, który jak wiesz jest wrogiem odchudzania. Warto się z nią zapoznać!

  • Bardzo dobra książka, jedna z najlepszych jakie przeczytałem. Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się ze szczegółami...

  • Jeżeli stosujesz suplementy lub masz zamiar jakiś zakupić, to ta publikacja jest dla Ciebie. Warto się z nią zaznajomić, by dokonywać mądrych zakupów.

  • Bardzo interesująca książka, objaśniająca tematykę anatomii, zdrowego odżywiania i odchudzania. Autor w bardzo prosty sposób przedstawia wiele procesów zachodzących w naszym ciele.

  • Druga cześć polecanej wyżej książki, razem tworzą całość. Pozycje te powinny się znaleźć w prywatnej biblioteczce każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i figurę.

Regularna Aktywność Fizyczna Obniża Poziom Cholesterolu

Posted by Darek Miko w dniu Październik 9, 2010

Wiele razy już wspominałem na temat dobroczynnego wpływu treningu na nasze zdrowie, tutaj chciałbym trochę więcej wspomnieć na temat jego dobroczynnego wpływu w profilaktyce przeciw hipercholesterolemii.

Otóż regularna aktywność fizyczna w przeciągu kilku, kilkunastu tygodni, powoduje wyregulowanie poziomu cholesterolu we krwi, wpływa bardzo korzystnie na metabolizm m. in. lipidów, kondycję fizyczną, sprawność ruchową i zdolności tlenowe organizmu.

Uprawiając regularnie treningi, czy to siłowe czy aerobowe, jesteśmy w stanie skutecznie obniżyć poziom cholesterolu LDL, czyli tym sposobem, jednocześnie zmieniając swoją dietę na zdrowszą, jesteśmy w stanie jeszcze skuteczniej, poprawiać kondycję naszego układu krwionośnego, zapobiegając w ten sposób możliwości pojawienia się wielu chorób, np. hipercholesterolemii czy miażdżycy, nie wspominając o skutecznym obniżaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s