Zasady Diety

Schudnij skutecznie już Teraz!

  • __POLECAM:__

    Mezczyzna od A do Z

    Książka ujawniająca działanie psychiki mężczyzny. Poznasz go, zrozumiesz go, staniesz się dzięki niej lepsza i stworzysz harmonijny związek, bez stresu, który jak wiesz jest wrogiem odchudzania. Warto się z nią zapoznać!

  • Bardzo dobra książka, jedna z najlepszych jakie przeczytałem. Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się ze szczegółami...

  • Jeżeli stosujesz suplementy lub masz zamiar jakiś zakupić, to ta publikacja jest dla Ciebie. Warto się z nią zaznajomić, by dokonywać mądrych zakupów.

  • Bardzo interesująca książka, objaśniająca tematykę anatomii, zdrowego odżywiania i odchudzania. Autor w bardzo prosty sposób przedstawia wiele procesów zachodzących w naszym ciele.

  • Druga cześć polecanej wyżej książki, razem tworzą całość. Pozycje te powinny się znaleźć w prywatnej biblioteczce każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i figurę.

Jutro Kolejna Część Zasad Diety

Posted by Darek Miko w dniu Lipiec 26, 2010

Jutro kolejna część – Zasada Diety Nr 6. W zasadzie tej będę pisał, jakich produktów należy się wystrzegać, jakie ograniczyć, jakich jadać więcej. Oraz co powodują produkty, które spożywamy, na co dzień nie myśląc zupełnie o ich składzie, a przecież nasze zdrowie jest tak bardzo ważne, należy dużą wagę przywiązywać do rodzaju produktów, jakie spożywamy, na co dzień, gdyż niektóre z nich są bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia, a można je zupełnie bezproblemowo kupić w dowolnym sklepie.

Ludzie zatracili się już całkowicie w swoim dążeniu do pozyskiwania coraz większej ilości czasu, każdym kosztem, poświęcając przy tym swoje zdrowie, rezygnując z przygotowywania czasochłonnych zdrowych potraw na koszt gotowych, łatwych i szybkich do przygotowania produktów, nie zwracając żadnej uwagi na swoje zdrowie i później nie mogąc znaleźć przyczyny między swoimi dolegliwościami a spożywanym jedzeniem. W przypadku choroby leki nie wiele nam pomogą, gdyż spożywając pokarm, który jest całkowicie pozbawione wartościowych składników, zawierające przy tym wiele szkodliwych związków zatruwamy cały nasz organizm, przez co bardzo cierpi między innymi nasza wątroba, której jeszcze później serwujemy różnej maści tabletki, które w odtruwaniu organizmu wcale jej nie pomagają, a wręcz odwrotnie jeszcze dobijamy gwóźdź do trumny.

Należy dać swojemu organizmowi szanse, żeby sam sobie poradził z dolegliwościami, gdyż dżemie w nim niesamowity potencjał. Nie możemy przez całe życie się zatruwać jedząc i pijąc dosłownie byle co, gdyż chodzi tutaj o nasze zdrowie, nie kogoś innego. Od tego właśnie zależy jak długo będziemy żyli, jak te życie będzie wyglądało, czy będziemy długo zdrowi i sprawni, co pozwoli nam cieszyć się długo naszym wspaniałym życiem. Czy będziemy się truli alkoholem przy każdej okazji, jedli pożywienie wysoko przetworzone pozbawione wszelkich witamin, minerałów i innych wartościowych składników, a jeżeli jakieś tam są to albo producent nas oszukuje albo są tam umieszczone syntetyczne (sztuczne) suplementy, które nie są tak dobrze przyswajane przez nasz organizm, a jedynie dobrze wyglądają w tabeli ze kalorycznością.

W prawidłowo ułożonej diecie, jesteśmy w stanie dostarczyć naszemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników, które potrzebuje, na co dzień, do prawidłowego funkcjonowania, by mógł sobie poradzić ze zniszczeniami, które zaserwowaliśmy mu do tej pory oraz z problemami, z którymi boryka się, na co dzień, takimi jak: zanieczyszczenia środowiska, zanieczyszczenia wody, mało wartościowe przetworzone jedzenie, mała ilość snu, przejadanie się, stres, depresje, mała aktywność fizyczna. Wszystko to bardzo destrukcyjnie wpływa na stan naszego zdrowia, dlatego powinniśmy dążyć do poprawy tego stanu rzeczy, wspomagając nasz organizm w każdej sytuacji, w każdy możliwy sposób, oraz za wszelką cenę. Na pewno wyjdzie nam to na zdrowie, tylko na wszystko trzeba czasu, a efektem ubocznym tego wszystkiego jest wspaniała, zdrowa, silna i szczupła sylwetka 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s