Zasady Diety

Schudnij skutecznie już Teraz!

  • __POLECAM:__

    Mezczyzna od A do Z

    Książka ujawniająca działanie psychiki mężczyzny. Poznasz go, zrozumiesz go, staniesz się dzięki niej lepsza i stworzysz harmonijny związek, bez stresu, który jak wiesz jest wrogiem odchudzania. Warto się z nią zapoznać!

  • Bardzo dobra książka, jedna z najlepszych jakie przeczytałem. Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się ze szczegółami...

  • Jeżeli stosujesz suplementy lub masz zamiar jakiś zakupić, to ta publikacja jest dla Ciebie. Warto się z nią zaznajomić, by dokonywać mądrych zakupów.

  • Bardzo interesująca książka, objaśniająca tematykę anatomii, zdrowego odżywiania i odchudzania. Autor w bardzo prosty sposób przedstawia wiele procesów zachodzących w naszym ciele.

  • Druga cześć polecanej wyżej książki, razem tworzą całość. Pozycje te powinny się znaleźć w prywatnej biblioteczce każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i figurę.

Miód, Jak Odróżnić Prawdziwy Od Podróbki?

Posted by Darek Miko w dniu Lipiec 8, 2010

Miód jest bardzo smaczny, osobiście bardzo go lubię i pewnie wielu ludzi się ze mną w tym zgodzi. Oprócz dobrego smaku posiada również wiele cennych składników wpływających korzystnie na nasze zdrowie. Więc wielu ludzi uważa, że spożywając go daje organizmowi to, co najlepsze. Tylko czy miód zakupiony w sklepie to ten sam miód produkowany przez pszczoły?

Odpowiedź nie jest jednoznaczna, nie sposób stwierdzić będąc w sklepie, który miód jest dla nas odpowiedni, czyli najbardziej zbliżony do prawdziwego. Istnieją dwa sposoby, aby to sprawdzić: albo zakupimy kilka z tych miodów i zaniesiemy je do analizy laboratoryjnej, co raczej nie będzie zbyt opłacalne, nie wspominając o tym ile byśmy musieli czekać na wyniki. Druga możliwość to kupić któryś albo kilka i wykonać samodzielnie pewien test, mianowicie należy umieścić odrobinę miodu (niewielką kroplę) na kartce papieru. Jeżeli jest to miód sztuczny to ta kropla nam się rozleje po tej kartce natomiast, jeżeli jest to prawdziwy miód to ta kropla nie będzie zmieniała swojego kształtu. Bardzo prosty i niedrogi sposób, a za to, jaki skuteczny.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s