Zasady Diety

Schudnij skutecznie już Teraz!

  • __POLECAM:__

    Mezczyzna od A do Z

    Książka ujawniająca działanie psychiki mężczyzny. Poznasz go, zrozumiesz go, staniesz się dzięki niej lepsza i stworzysz harmonijny związek, bez stresu, który jak wiesz jest wrogiem odchudzania. Warto się z nią zapoznać!

  • Bardzo dobra książka, jedna z najlepszych jakie przeczytałem. Kliknij w zdjęcie i zapoznaj się ze szczegółami...

  • Jeżeli stosujesz suplementy lub masz zamiar jakiś zakupić, to ta publikacja jest dla Ciebie. Warto się z nią zaznajomić, by dokonywać mądrych zakupów.

  • Bardzo interesująca książka, objaśniająca tematykę anatomii, zdrowego odżywiania i odchudzania. Autor w bardzo prosty sposób przedstawia wiele procesów zachodzących w naszym ciele.

  • Druga cześć polecanej wyżej książki, razem tworzą całość. Pozycje te powinny się znaleźć w prywatnej biblioteczce każdej osoby dbającej o swoje zdrowie i figurę.

Jak To Wszystko Się Zaczeło!

Posted by Darek Miko w dniu Lipiec 7, 2010

Witam!
Nazywam się Darek Miko, swoją przygodę z dietetyką rozpocząłem jakieś 5 lat temu, kiedy to chodząc na siłownię byłem zainteresowany sposobem odżywiania, który by mi gwarantował przyrost dobrej jakości masy mięśniowej i świetną formę. Od tego czasu temat ten bardzo mnie zainteresował, więc zacząłem wszechstronnie się rozwijać i zagłębiać w tej dziedzinie. Z czasem, gdy moja wiedza była już na tyle wystarczająca, że mogłem doradzać najbliższej rodzinie i znajomym, którzy liczyli się z moim Czytaj resztę wpisu

Reklamy

Sorry, the comment form is closed at this time.